Przedłużanie rzęs

PRZEDłUżANIE RZęS

 

 

Certyfikat to gwarancja perfekcyjnie i bezpiecznie wykonanej usługi.


Marzysz o wyrazistym i kuszącym spojrzeniu?

Chciałabyś, aby Twoje oczy wydawały się większe, a przy tym wyglądały naturalnie?

A może codziennie rano zastanawiasz się jak wspaniale byłoby się nie malować?

Zaurocz spojrzeniem dzięki Kokieterii!

 

Studio Kokieteria powstało z myślą o stworzeniu miejsca, w którym usługa przedłużania i zagęszczania rzęs będzie wykonywana w sposób profesjonalny i bezpieczny. Połączenie naszego doświadczenia oraz najlepszych produktów to gwarancja doskonałego efektu.

Posiadamy certyfikaty od kilku lat.

 

Marzysz aby Twoje rzęsy były długie i wyraziste?

Wybierz Kokieterię, a zapewnimy Ci indywidualne podejście i perfekcyjnie wykonany zabieg.

 


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

Czym są przedłużone rzęsy?

Rzęsy są wykonane z włókien syntetycznych o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak rzęsy naturalne- są zakrzywione, u podstawy grubsze, zwężają się ku końcom. Przyklejane są pojedynczo, rzęsa do rzęsy (1:1), w odległości 1 mm od powieki, dzięki czemu dają naturalny i elegancki efekt przedłużenia i zagęszczenia. Rzęsy mogą być aplikowane wyłącznie przez specjalistów.

Z czego są wykonane rzęsy do przedłużania?

Rzęsy są wykonane z poliestru, którego zaletą jest trwałość. Rzęsy syntetyczne są elastyczne, nie wywijają się i nie odgniatają. Dostępne są w wielu kolorach: m.in. czarnym, ciemnobrązowym, kasztanowym, niebieskim, czerwonym, zielonym, różowym, fioletowym, cytrynowym i pomarańczowym; różnych długościach - od 6 do 17 mm, trzech grubościach i czterech stopniach podkręcenia.

Jak długo utrzymują się przedłużone rzęsy?

Naturalne rzęsy rosną, wypadają a następnie są cyklicznie (co 60-90 dni) zastępowane przez nowe. Kiedy rzęsa naturalna starzeje się i wypada, nowa rzęsa jest już gotowa, by ją natychmiast zastąpić. Proces ten postępuje w sposób ciągły, a w danym momencie każda z naszych rzęs jest w innym stadium wzrostu. Aby zachować efekt taki jak po pierwszej aplikacji, przy właściwej pielęgnacji i postępowaniu z rzęsami ich uzupełnianie jest potrzebne zwykle co 2 do 4 tygodni, aby przedłużyć rzęsy wyrosłe w miejsce tych, które wypadły.

Jak długo trwa procedura aplikacji rzęs?

Aplikacja pełnego zestawu rzęs trwa zwykle od 90 do 150 minut, a uzupełnienie od 60 do 90 minut. Czas uzależniony jest od ilości rzęs naturalnych.

Jak przygotować się do zabiegu?

Na zabieg przedłużenia rzęs zaleca się przyjść bez makijażu oczu oraz wyjąć soczewki kontaktowe. Powieki i rzęsy muszą być całkowicie czyste i suche.

Jak przebiega aplikacja rzęs?

W pozycji leżącej, wygodnie, z zamkniętymi oczami. Procedurę wykonuje przeszkolona stylistka przyklejając rzęsy pojedynczo do rzęs naturalnych, przy użyciu specjalnie opracowanego, bezpiecznego kleju.

Jak pielęgnować przedłużone rzęsy?

Bezpośrednio 48 godzin po zabiegu nie należy moczyć rzęs oraz narażać ich na działanie pary, największe znaczenie dla ich trwałości ma pierwsza doba po zabiegu. Rzęsy syntetyczne są odporne na wodę, pot i łzy. Można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Należy unikać kosmetyków na bazie olejków oraz tuszy wodoodpornych. Traktuj swoje rzęsy delikatnie, nie pociągaj za nie i nie trzyj oczu.